Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sidsjö-Böle IF

Följ

Sidsjö-Böle IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juli 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.27
    • 16:30

      Träning P-17


      17:30
    • 16:45

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 19:00

      Prel. match mot Själevad A-lag Damer


      21:00
  • 2Tis
    • 17:45

      SCA Bogrundet F-13


      21:00
    • 17:45

      SCA Bogrundet F-10


      21:00
    • 18:20

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:30

      Träning F-11


      21:00
    • 20:15

      Kubikenborgs IF 2011 (hemma) P-10


      22:15
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning P-17


      19:15
    • 18:30

      Träning F-16


      19:30
    • 18:45

      Träning P-12


      20:15
  • 4Tor
    • 08:00

      Scenbygge Playa festival F-10


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12


      16:45
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:45

      Träning F-09


      20:45
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.28
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning P-18


      17:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:30

      Träning P-10


      21:00
    • 20:00

      Träning P-11


      21:00
  • 12Fre
  • 13Lör
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.29
    • Heldag

      Gothia Cup F-09

    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
  • 16Tis
    • Heldag

      Gothia Cup F-09

    • 18:00

      Landskamp-biljetter Sverige-England F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Sverige-England A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:30

      Träning F-11


      21:00
  • 17Ons
    • Heldag

      Gothia Cup F-09

    • 16:30

      Träning P-18


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 20:00

      Gemensam middag Gothia F-09


      22:00
  • 18Tor
    • Heldag

      Gothia Cup F-09

    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 20:00

      Träning P-11


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 00:00

      Gothia Cup F-09


      16:00
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.30
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 00:00

      Dana Cup A-lag Damer


      10:00
    • 08:00

      Fotbollshelg Sollefteå 27-28/7 F-12


      00:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Fotbollshelg Sollefteå 27-28/7 F-12


      20:00
    • 18:40

      Träning F-09


      20:15
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 29Mån
    v.31
    • 16:45

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      IFK Timrå F 14 (borta) F-10


      19:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 20:45

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 18:20

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:30

      Träning F-11


      21:00
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:45

      Träning P-12


      20:15
    • 19:00

      Träning F-12


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      20:30