Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sidsjö-Böle IF

Följ

Sidsjö-Böle IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Anmälan Äppellunda Cup P-15

    • Heldag

      Äppellunda cup F-15

    • 08:30

      Äppelunda cup - Sundsvall FF F-15


      08:30
    • 09:15

      Sundsvalls FF (hemma) P-11


      11:15
    • 09:30

      Alnö IF Vit (hemma) P-12


      11:30
    • 10:30

      Selånger SK Fotboll P13 röd (borta) P-13


      12:30
    • 10:30

      Seriematcher lör+sön 1-2/6 P-13


      00:00
    • 11:15

      Matfors IF F10 (hemma) F-10


      13:15
    • 11:30

      Äppelunda cup - Selånger röd F-15


      12:30
    • 12:00

      Äppellunda cup - Sundsvalls DFF blå F-15


      13:00
    • 13:00

      Sundsvalls FF (borta) U17


      15:00
    • 14:00

      Selånger FK F-11 (hemma) F-11


      18:00
    • 14:15

      Äppellunda cup - Heffnersklubban 2 F-15


      15:15
    • 15:00

      Kubikenborgs IF (borta) P-11


      17:00
    • 15:00

      Selånger SK F11 röd (borta) F-11


      17:00
    • 15:00

      Matcher 1-2 juni P-10


      16:00
    • 15:15

      IFK Timrå IFK Timrå P 10 Vit (hemma) P-10


      17:15
    • 15:15

      Äppelunda cup - Bik 3 F-15


      16:15
    • 15:45

      Äppellunda cup - Selånger gul F-15


      16:45
    • 16:15

      IF Team Hudik 2010 (hemma) F-10


      18:15
    • 17:00

      Selånger SK F11 (hemma) F-11


      19:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Seriematcher lör+sön 1-2/6 P-13


      13:00
    • 08:30

      Anordna sammankomst P-16


      12:30
    • 09:00

      Alnö IF 3 (borta) P-16


      10:00
    • 09:00

      Domaruppdrag P16 - 2 matcher Domare


      11:00
    • 09:00

      Domaruppdrag P16 - 2 matcher Domare


      11:00
    • 09:30

      Selånger SK Fotboll F14 blå (hemma) F-14


      11:30
    • 09:30

      Kubikenborgs IF 1 (borta) P-12


      11:30
    • 09:45

      Äppellunda cup - BIK 3 F-15


      10:45
    • 10:00

      Selånger SK Fotboll P16 röd (hemma) P-16


      11:00
    • 10:00

      Fränsta IK P16/17 (hemma) P-16


      11:00
    • 10:00

      Äppelunda cup - Fränsta F-15


      11:00
    • 10:45

      Alnö IF P14 Vit (borta) P-14


      12:45
    • 11:00

      Selånger SK Fotboll P13 blå (hemma) P-13


      13:00
    • 11:15

      Alnö IF 2 (hemma) F-12


      13:15
    • 12:00

      Äppellunda cup - Alnö IF 2 F-15


      13:00
    • 13:00

      Älandsbro AIK F12/13 (borta) F-12


      15:00
    • 13:45

      Äppelunda cup - IFK Timrå F-15


      14:45
    • 14:00

      BIK Fotboll/Härnösands SK (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Intresseanmälan Maskot GIF - Helsingborg P-16


      17:00
    • 14:00

      Maskot GIF-Helsingborg P-16


      17:00
    • 15:00

      IFK Timrå F14 Blå (hemma) F-14


      17:00
    • 15:00

      Essviks AIF (borta) P-10


      17:00
    • 16:00

      Sundsvalls FF Dam (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 18:15

      Kungsnäs FC (hemma) A-lag Herrar


      20:15
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 15:30

      Träning F-13


      16:30
    • 16:30

      Träning P-17


      17:30
    • 16:45

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 18:45

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Sidsjö-Böle IF P14 Gul (hemma) P-14


      21:00
    • 19:00

      Träning F-10


      20:30
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Föräldramöte P-11


      20:30
    • 20:45

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 21:00

      Träning U17


      22:00
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning F-17


      17:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:15
    • 17:15

      Träning F-15


      18:40
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:15
    • 18:30

      Sverige-Irland (EM-kval) A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 19:00

      Alnö IF 1 (borta) P-10


      21:00
    • 20:15

      Alnö IF F09 (hemma) F-09


      22:15
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-18


      17:30
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Sidsjö-Böle IF F16 Svart (hemma) F-16


      20:30
    • 18:30

      Träning F-16


      19:30
    • 18:45

      Träning P-12


      20:15
    • 18:45

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:30
    • 20:00

      Alnö IF Herr utv (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 6Tor
    • Heldag

      Anmälan match 6/6 P-15

    • 09:00

      Selånger SK P 15 4 (borta) P-15


      11:00
    • 09:00

      Selånger SK P 15 1 (borta) P-15


      11:00
    • 10:00

      Match mot Selånger F-13


      11:30
    • 10:00

      Nationaldagsfirande F-08


      17:00
    • 11:15

      Match mot Selånger F-13


      12:45
    • 11:45

      Njurunda IK F10 (hemma) F-10


      13:45
    • 11:50

      Sundsvalls FF 2 (hemma) P-10


      13:50
    • 16:30

      Träning F-18


      17:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Sundsvalls FF 1, (borta) F-10


      20:30
    • 18:30

      Match mot SFF F-11


      20:00
    • 18:45

      Träning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:30
    • 20:00

      Träning P-11


      21:00
    • 20:30

      IFK Timrå 2 (hemma) A-lag Damer


      22:30
  • 7Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:40

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 20:00

      Funktionärsuppdrag Nattmilen F-12


      23:55
    • 22:00

      Nattmilen 5 eller 10 km F-12


      23:55
  • 8Lör
    • Heldag

      Anmälan match 8/6 P-15

    • 01:00

      Intresseanmälan Match 8/6 F-15


      03:00
    • 08:15

      IFK Timrå F11 vit (hemma) F-10


      10:15
    • 08:15

      IFK Timrå F11 vit (hemma) F-11


      09:15
    • 09:00

      Alnö IF Gul (borta) P-13


      11:00
    • 09:00

      Seriematcher lördag 8/6 P-13


      15:00
    • 10:00

      Alnö IF F15 Vit (borta) F-15


      12:00
    • 11:00

      Remsle UIF FF F12 Röd (borta) F-12


      13:00
    • 11:00

      Selånger SK F15 2 (borta) F-15


      13:00
    • 11:30

      GIF Sundsvall P-10 (hemma) P-13


      13:30
    • 11:45

      Sund IF P 14/15 (borta) P-15


      13:45
    • 12:00

      Njurunda SK PF 15 (hemma) P-15


      14:00
    • 12:30

      IFK Timrå P13 (hemma) P-12


      14:30
    • 13:00

      IF Team Hudik (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      IFK Timrå P15 Vit (hemma) P-15


      15:00
    • 13:30

      Remsle UIF FF F12 Blå (borta) F-12


      15:30
    • 13:45

      Kubikenborgs IF 2 (borta) P-13


      15:45
    • 16:00

      Sundsvalls DFF F10/11 (borta) F-11


      18:00
    • 16:00

      Selånger SK Fotboll F13 blå (borta) F-13


      18:00
    • 17:00

      GIF Sundsvall P14 blå (borta) P-10


      19:00
  • 9Sön
    • 00:00

      IFK Timrå P16 blå/vit (hemma) P-16


      02:00
    • Heldag

      Intresseanmälan match söndag 9/6 F-16

    • 01:00

      Intresseanmälan Match 9/6 F-15


      03:00
    • 08:00

      Intresseanmälan helgens matcher - Svara senast tisdag! P-16


      12:00
    • 08:00

      Match SBIF Grön - IFK Timrå blå/vit P-16


      09:00
    • 08:30

      Intresseanmälan ”träna på att spela Matcher” P-17


      14:30
    • 10:00

      Selånger SK F15 2 (hemma) F-15


      12:00
    • 10:00

      Matfors IF F16 (borta) F-16


      12:00
    • 10:00

      Alnö Timrå (hemma) P-17


      13:00
    • 11:00

      Selånger SK Fotboll P16 röd/blå (hemma) P-16


      12:00
    • 11:00

      Njurunda IK F12 (borta) F-12


      13:00
    • 11:15

      Matfors IF F14 blå (hemma) F-14


      13:15
    • 12:00

      Föräldrar jobbar på sammandrag P-12


      16:00
    • 12:00

      Sundsvalls DFF Vit (borta) F-15


      14:00
    • 12:00

      Kubikenborgs IF 1 (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Match mot Selånger F-11


      14:00
    • 12:00

      Domaruppdrag P12 - 2 matcher Domare


      15:00
    • 12:30

      Indals IF (hemma) F-16


      14:30
    • 13:00

      Selånger SK Fotboll P14 (borta) P-14


      15:00
    • 13:30

      Selånger SK P12 blå (hemma) P-12


      15:30
    • 14:30

      Matfors IF P16 (hemma) P-16


      15:30
    • 15:00

      Alnö IF Röd (borta) F-10


      17:00
    • 15:20

      IFK Timrå vit F14 (hemma) F-14


      17:20
    • 17:30

      Lucksta IF P13/14 (hemma) P-14


      19:30
    • 17:45

      Distriktslagsträning P-10


      19:45
    • 18:40

      Träning F-09


      20:15
    • 18:40

      Träning A-lag Damer


      20:15
    • 18:45

      Selånger SK Fotboll P14 röd (hemma) P-14


      20:45
  • 10Mån
    v.24
    • 15:30

      Träning F-13


      16:30
    • 16:30

      Träning P-17


      17:30
    • 16:45

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 18:45

      Träning P-14


      20:00
    • 18:45

      Träning F-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 20:45

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 21:00

      Träning U17


      22:00
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning F-17


      17:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      19:15
    • 17:15

      Träning F-15


      18:40
    • 17:20

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:45

      SCA F-10


      21:00
    • 18:00

      Matfors IF F12 (hemma) F-12


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-13


      20:30
    • 19:30

      Alnö IF P 11 Vit (hemma) P-11


      21:30
    • 20:15

      GIF Sundsvall P14 (hemma) P-10


      22:15
    • 20:30

      Sundsvalls DFF (hemma) A-lag Damer


      22:30
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-18


      17:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-16


      19:30
    • 18:45

      Träning P-12


      20:15
    • 18:45

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      20:30
  • 13Tor
    • 16:20

      Träning F-09


      18:00
    • 16:30

      Träning F-18


      17:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
    • 19:30

      Träning F-13


      20:30
    • 20:00

      Träning P-11


      21:00
    • 20:00

      Träning P-10


      21:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 14Fre
    • Heldag

      Hudik Cup F-12

    • 12:00

      Hudik cup P-13


      00:00
    • 14:00

      Hudik Cup P-14


      00:00
    • 14:00

      Hudik cup F-10


      00:00
    • 15:00

      Hudik cup F-11


      00:00
    • 16:00

      Hudik Cup - SBIF Grön P-14


      00:00
    • 16:00

      Hudik Cup - SBIF Gul P-14


      00:00
    • 16:00

      Hudik Cup - SBIF Svart P-14


      00:00
    • 16:00

      Hudik Cup P-11


      00:00
    • 17:00

      Lag gul - Hudik F-10


      17:50
    • 17:00

      Match Hudik cup P-11


      18:00
    • 17:50

      Lag grön vs. Stugsunds IK F-10


      18:50
    • 18:00

      Hudik cup vs Hög SK F-09


      19:00
    • 18:00

      Hille IF 2 (hemma) P-12


      19:00
    • 19:20

      Frösö IF (hemma) P-12


      20:20
    • 20:00

      Lag 1 vs Lucksta F-12


      21:00
    • 20:00

      Lag 2 vs Arnäs F-12


      21:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Hudik cup P-13

    • Heldag

      Hudik Cup P-14

    • Heldag

      Hudik cup F-10

    • Heldag

      Hudik cup F-11

    • Heldag

      Hudik Cup - SBIF Grön P-14

    • Heldag

      Hudik Cup - SBIF Gul P-14

    • Heldag

      Hudik Cup - SBIF Svart P-14

    • Heldag

      Hudik Cup P-11

    • Heldag

      Anmälan match 15/6 P-15

    • Heldag

      Hudik Cup lag 1 F-12

    • Heldag

      Hudik Cup lag 2 F-12

    • 01:00

      Intresseanmälan Matcher 15/6 F-15


      02:00
    • 09:00

      Hudik cup vs Vaksala SK F10 gul F-09


      10:00
    • 11:20

      Delsbo IF (hemma) P-12


      12:20
    • 11:20

      Lag grön vs. Trönö IK F-10


      12:20
    • 12:00

      Sund IF P 14/15 (hemma) P-15


      14:00
    • 12:00

      Hällbo IF (hemma) P-12


      13:00
    • 13:00

      Friska Viljor-akademi FC (hemma) U17


      15:00
    • 13:00

      Hudik cup vs Själevads IK F-09


      14:00
    • 13:00

      Match mot Alnö F-13


      14:30
    • 13:00

      Domare - F15 Division 9 Domare


      14:15
    • 13:15

      Sundsvalls DFF Vit (borta) F-15


      15:15
    • 14:15

      Domare - F15 Division 9 Domare


      15:30
    • 14:15

      Domare - F15 Division 9 Domare


      15:45
    • 14:30

      Selånger SK F15 2 (hemma) F-15


      16:30
    • 15:20

      Ljusdals IF gul-grön (borta) P-12


      16:20
    • 15:30

      Lag grön vs. IK Huge F-10


      16:30
    • 16:00

      Strands IF Norr svart (borta) P-12


      17:00
    • 19:00

      Hudik slutspel 1 F-09


      20:00
    • 19:20

      Högs SK röd (borta) P-12


      20:20
    • 20:00

      Njurunda SK (borta) P-12


      21:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Hudik cup P-13


      18:00
    • 00:00

      Hudik Cup P-14


      18:00
    • 00:00

      Hudik cup F-10


      17:00
    • 00:00

      Hudik cup F-11


      20:00
    • 00:00

      Hudik Cup - SBIF Grön P-14


      12:00
    • 00:00

      Hudik Cup - SBIF Gul P-14


      12:00
    • 00:00

      Hudik Cup - SBIF Svart P-14


      12:00
    • 00:00

      Hudik Cup P-11


      17:00
    • Heldag

      Hudik Cup lag 1 F-12

    • Heldag

      Hudik cup lag 2 F-12

    • 09:00

      Sundsvalls FF 1 (borta) P-16


      10:00
    • 09:00

      Njurunda SK PF 16 Lag 1 (borta) P-16


      10:00
    • 09:00

      Anordna sammankomst P-16


      12:30
    • 09:00

      Domaruppdrag P16 - 3 matcher - 5-manna Domare


      12:00
    • 09:00

      Domaruppdrag P16 - 2 matcher - 5-manna Domare


      11:00
    • 09:00

      Intresseanmälan helgens matcher - Svara senast tisdag! P-16


      12:00
    • 09:00

      Hudik Slutspel 2 F-09


      10:00
    • 09:00

      Lag grön vs. Arnäs F-10


      10:00
    • 10:00

      Stöde IF P 15-16 (borta) P-16


      11:00
    • 10:40

      Alnö IF vit (borta) P-12


      11:40
    • 11:20

      Östersund FK (borta) P-12


      12:20
    • 11:30

      Intresseanmälan ”extra” match F-16


      12:30
    • 12:00

      Lag grön vs. Njurunda F-10


      13:00
    • 12:30

      Stöde IF F13 (borta) F-14


      14:30
    • 15:00

      Stöde IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:15

      Medskogsbrons BK (borta) F-14


      17:15
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 17Mån
    v.25
    • 16:30

      Träning P-17


      17:30
    • 16:45

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Njurunda IK (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 20:00

      Alnö IF Herr Utv (borta) U16


      22:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning F-17


      17:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-15


      18:40
    • 18:00

      Selånger SK F10 (borta) F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Stöde IF F Utv (borta) F-09


      21:00
    • 19:30

      Träning F-11


      21:00
    • 20:00

      Sundsvalls FF (hemma) P-11


      21:30
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P-18


      17:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-16


      19:30
    • 18:45

      Träning P-12


      20:15
    • 18:45

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Härnösands SK (borta) F-10


      21:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:30
    • 19:00

      Träning F-14


      20:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      20:30
    • 20:15

      Selånger SK P10 (hemma) P-10


      22:15
    • 20:15

      Medskogsbrons BK F07-09 (hemma) F-09


      22:15
    • 20:30

      Viskans IF (hemma) A-lag Herrar


      22:30
  • 20Tor
    • 15:30

      Träning A-lag Damer


      17:00
    • 16:30

      Träning F-18


      17:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:30

      Selånger SK F10 röd (hemma) F-10


      12:30
    • 13:00

      Selånger SK (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 13:30

      IFK Timrå Vit/Blå P11 (hemma) P-11


      15:30
    • 15:00

      IFK Timrå f11 Blå (hemma) F-11


      17:00
    • 15:15

      BIK Fotboll F12 (borta) F-12


      17:15
    • 16:00

      Sundsvalls FF 2 (borta) P-10


      18:00
    • 18:40

      Träning F-09


      20:15
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 24Mån
    v.26
    • 16:30

      Träning P-17


      17:30
    • 16:45

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 18:45

      Träning F-10


      20:30
    • 18:45

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      20:30
    • 19:30

      Essviks AIF (borta) P-11


      21:30
    • 20:30

      IFK Timrå 2 (hemma) A-lag Damer


      22:30
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning F-17


      17:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      19:15
    • 17:15

      Träning F-15


      18:30
    • 18:15

      Match mot Njurunda F-13


      20:00
    • 18:30

      IF Team Hudik 2010 (borta) F-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:30

      Träning F-11


      21:00
    • 20:15

      Söråkers FF 08/10 (hemma) F-09


      22:15
  • 26Ons
    • 14:00

      Dalecarlia Cup - skarp anmälan P-10


      00:00
    • 14:00

      Tågresa Dalecarlia P-10


      14:00
    • 14:00

      Bil/plats i bil till Dalekarlia P-11


      00:00
    • 16:30

      Träning P-18


      17:30
    • 17:00

      DALECARLIA CUP 2024 P-11


      00:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      GIF Sundsvall (hemma) P-17


      18:30
    • 18:30

      Träning F-16


      19:30
    • 18:45

      Träning P-12


      20:15
    • 18:45

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Prel. match mot Själevad A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Östavalls IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      20:30
    • 19:40

      Själevads IK/Arnäs IF (hemma) A-lag Damer


      21:40
  • 27Tor
    • Heldag

      Dalecarlia Cup - skarp anmälan P-10

    • Heldag

      Bil/plats i bil till Dalekarlia P-11

    • Heldag

      DALECARLIA CUP 2024 P-11

    • 12:00

      Dalecarlia cup F-10


      00:00
    • 16:30

      Träning F-18


      17:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:45

      Träning F-09


      20:45
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
  • 28Fre
    • Heldag

      Dalecarlia Cup - skarp anmälan P-10

    • Heldag

      Bil/plats i bil till Dalekarlia P-11

    • Heldag

      DALECARLIA CUP 2024 P-11

    • Heldag

      Dalecarlia cup F-10

    • Heldag

      Anmälan Lilla VM P-15

    • Heldag

      Lilla-VM F-15

    • Heldag

      Lilla-VM F-15

    • Heldag

      Intresseanmälan Lilla VM F-16

    • 09:10

      SBIF 2 - Alnö IF Lag 3 P-16


      09:40
    • 09:10

      Sundsvalls FF 3 - SBIF 1 P-16


      09:40
    • 09:50

      Söråkers FF (borta) F-14


      10:50
    • 11:00

      Lilla VM F-13


      00:00
    • 11:50

      Fränsta IK (borta) F-13


      12:50
    • 12:00

      Lilla VM P-13


      00:00
    • 13:10

      SBIF 2 - Sundsvalls FF 1 P-16


      13:40
    • 13:50

      Njurunda IK (hemma) F-14


      14:50
    • 13:50

      SBIF 1 - Matfors IF P-16


      14:20
    • 15:50

      IFK Timrå 2 (hemma) F-14


      16:50
    • 17:40

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Intresseanmälan Lilla VM - anmäl senast söndag! P-16


      19:00
    • 18:40

      Medskogsbrons BK (borta) F-14


      19:40
    • 19:10

      Remsle UIF (borta) F-13


      20:10
    • 19:35

      IFK Timrå (hemma) U16


      21:35
  • 29Lör
    • Heldag

      Dalecarlia Cup - skarp anmälan P-10

    • Heldag

      Bil/plats i bil till Dalekarlia P-11

    • Heldag

      DALECARLIA CUP 2024 P-11

    • Heldag

      Dalecarlia cup F-10

    • Heldag

      Lilla VM F-13

    • Heldag

      Lilla VM P-13

    • 08:30

      Sundsvalls FF 2 - SBIF 2 P-16


      09:00
    • 09:10

      Njurunda IK (borta) F-14


      10:10
    • 09:10

      Alnö IF Lag 1 - SBIF 1 P-16


      09:40
    • 09:45

      Njurunda IK F 11 svart (hemma) F-10


      11:45
    • 11:10

      Sundsvalls DFF (hemma) F-13


      12:10
    • 11:45

      Kungsnäs FC (hemma) F-10


      13:45
    • 13:50

      Kubikenborgs IF - SBIF 2 P-16


      14:20
    • 14:00

      Strands IF (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      intresseanmälan Maskot på GIF Sundsvalls hemmamatch P-17


      17:00
    • 14:00

      Maskot på GIF match P-17


      17:00
    • 14:30

      SBIF 1 - Svartviks IF P-16


      15:00
    • 15:50

      Matfors IF (hemma) F-14


      16:50
    • 16:30

      Selånger SK Vit (hemma) F-14


      17:30
    • 18:30

      Selånger FK (hemma) F-13


      19:30
    • 19:20

      IFK Timrå 1 (borta) F-14


      20:20
  • 30Sön
    • 00:00

      Dalecarlia Cup - skarp anmälan P-10


      18:00
    • 00:00

      Bil/plats i bil till Dalekarlia P-11


      15:00
    • Heldag

      DALECARLIA CUP 2024 P-11

    • 00:00

      Dalecarlia cup F-10


      13:00
    • 00:00

      Lilla VM F-13


      15:00
    • 00:00

      Lilla VM P-13


      18:00
    • 08:00

      IFK Timrå 2 - SBIF 2 P-16


      08:30
    • 08:40

      SBIF 1 - Fränsta IK P-16


      09:10
    • 10:00

      Selånger SK Blå (borta) F-14


      11:00
    • 12:00

      Härnösands SK (borta) F-14


      13:00
    • 13:20

      Heffnersklubbans BK (borta) F-13


      14:20
    • 13:40

      Söråkers FF (borta) F-14


      14:40
    • 14:00

      Match mot Selånger (tidigare uppskjuten) F-11


      16:30
    • 15:00

      Selånger SK F11 Röd (borta) F-10


      17:00
    • 18:00

      Kramfors-Alliansen F12 (hemma) F-12


      20:00
    • 18:40

      Träning F-09


      20:15
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:00