Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sidsjö-Böle IF

Följ

Sidsjö-Böle IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      20:30
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning P-12


      19:15
    • 17:50

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-09


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      20:30
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:00

      Träning F-16


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Alnö F-11


      11:30
    • 13:30

      Träningsmatch A-lag Damer


      16:00
    • 14:15

      IFK Timrå Dam U (hemma) F-08


      16:15
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot Heffners F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-12


      20:15
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 21:00

      Har du gjort ”Inte ont i knäet” träningen ? F-10


      22:00
  • 8Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning P-14


      17:30
    • 16:45

      Träning A-lag Damer


      18:15
    • 16:45

      Träning F-09


      18:15
    • 16:50

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 21:00

      Träning U17


      22:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 17:00

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:15
    • 17:50

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Informationsmöte P-17


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      20:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 15:30

      Träning F-17


      16:30
    • 16:15

      Träning F-09


      17:40
    • 16:30

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F-11


      19:00
    • 17:45

      Maskot GIF Sundsvall VS Skövde AIK P-15


      20:45
  • 13Lör
    • Heldag

      Fotbollsdag med Hammarby F12 F-12

    • Heldag

      Match distriktslaget (-08) A-lag Damer

    • 09:00

      Träning F-16


      10:00
    • 10:00

      Essvik (hemma) A-lag Herrar


      12:00
    • 11:00

      Match mot Hammarby F-12


      12:15
    • 11:00

      Match mot Heffner F-12


      12:15
    • 13:45

      Träningsmatch mot Alnö IF F-13


      15:00
    • 14:15

      Träningsmatch BIK F-10


      16:30
    • 14:30

      Träning U16


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot Selånger P-12


      16:30
    • 18:00

      Föräldraskoj 2 - The Return F-09


      23:00
  • 14Sön
    • 09:30

      Träningsmatch Heffner F-12


      10:45
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:30

      Match mot Hammarby F-12


      11:45
    • 12:30

      Träningsmatch SidsjöBöle-Heden P-10


      14:00
    • 13:30

      Träningsmatch mot Selånger P-12


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch IFK Timrå F-10


      16:00
    • 14:00

      Träning F-11


      16:00
    • 15:50

      Träning F-14


      17:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 17:00

      Fortsatt spel Sidsjö-Böle P-16 P-16


      18:00
    • 18:00

      IFK Timrå Herr U (hemma) U17


      20:00
    • 18:45

      Träning P-12


      20:15
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 20:00

      Föräldramöte P-14


      21:00
    • 21:00

      Har du gjort ”Inte ont i knäet” träningen ? F-10


      22:00
  • 15Mån
    v.16
    • 16:00

      Träning P-13


      17:30
    • 16:30

      Träning P-14


      17:30
    • 16:45

      Träning A-lag Damer


      18:15
    • 16:50

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      20:30
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 18:15

      Träning F-12


      19:30
    • 19:00

      Föreläsning - Kost&Träning F-10


      20:00
    • 19:10

      Träning F-09


      20:50
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 17Ons
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:30
    • 16:00

      Träning F-12


      17:30
    • 17:00

      Träning F-18


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:30
    • 17:45

      Träning P-12


      19:15
    • 17:50

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      20:30
    • 20:00

      Föräldramöte F-11


      21:00
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 15:30

      Träning F-17


      16:30
    • 16:15

      Träning F-09


      17:40
    • 16:30

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:45

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Målvakt till Söråker cup A-lag Damer


      00:00
    • 18:00

      Träningsläger F-10


      00:00
    • 18:00

      Intressekoll övernattningscup 25-27 oktober F-10


      19:00
    • 19:15

      Träning U16


      21:15
  • 20Lör
    • Heldag

      Målvakt till Söråker cup A-lag Damer

    • 00:00

      Träningsläger F-10


      19:00
    • 09:00

      Träning F-12


      15:00
    • 09:00

      Träningsläger F-13


      15:00
    • 09:00

      Träning F-14


      15:00
    • 09:00

      Träning F-16


      10:00
    • 09:00

      Svartvik (hemma) A-lag Herrar


      10:00
    • 09:30

      Träningshelg med övernattning P-13


      00:00
    • 10:00

      Träningsmatch BIK F-10


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch Alnö Lag 1 P-16


      16:00
    • 12:00

      Träningsmatch Alnö Lag 2 P-16


      16:00
    • 12:00

      Träningsmatch Alnö Lag 3 P-16


      16:00
    • 12:00

      Träningsmatch Alnö Lag 4 P-16


      16:00
    • 12:00

      Träningsmatch Alnö Lag 5 P-16


      16:00
    • 17:00

      Kungsnäs (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Målvakt till Söråker cup A-lag Damer


      18:00
    • 00:00

      Träningshelg med övernattning P-13


      12:30
    • 09:00

      Intresseanmälan Träningscamp 21/4 F-11


      15:00
    • 09:00

      Hammarbydagen F-10


      15:00
    • 09:00

      Träningssöndag med Hammarby F-11


      15:00
    • 09:30

      Träningsmatcher HK-vallen SBIF Lag 1 P-14


      14:00
    • 09:30

      Träningsmatcher HK-vallen SBIF Lag 2 P-14


      14:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatcher P-14


      14:00
    • 10:00

      Träningsmatcher HK-vallen SBIF Lag 3 P-14


      14:00
    • 14:00

      Timrå (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träningsmatch mot Selånger P-10


      20:00
    • 18:45

      Träning P-12


      20:15
    • 21:00

      Har du gjort ”Inte ont i knäet” träningen ? F-10


      22:00
  • 22Mån
    v.17
    • 16:00

      Träning P-13


      17:30
    • 16:30

      Träning P-14


      17:30
    • 16:45

      Träning A-lag Damer


      18:15
    • 16:50

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 21:00

      Träning U17


      22:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:30
    • 16:00

      Träning F-12


      17:30
    • 17:00

      Träning F-18


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:30
    • 17:30

      Städa avlägg! P-11


      20:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:30
    • 17:45

      Träning P-12


      19:15
    • 17:50

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Intresseanmälan domare sommar 2024 Domare


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      20:30
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:30

      Städa avlägg! P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      21:00
    • 20:00

      Träning P-11


      21:00
    • 20:45

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 26Fre
    • Heldag

      Selånger vårcup P-11

    • Heldag

      Anmälan Selånger Vårcup P-15

    • 14:00

      Selånger Vårcup P-13


      00:00
    • 15:00

      Selånger Vårcup F-12


      00:00
    • 16:15

      Träning F-09


      17:40
    • 16:30

      Selånger SK 1 (hemma) F-14


      17:30
    • 16:45

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Selånger Vårcup P-10


      00:00
    • 17:00

      Träning F-10


      19:00
    • 17:00

      Kick off! F-08


      21:00
    • 17:20

      Stöde IF (hemma) F-14


      18:20
    • 17:20

      Cupmatch lag1 mot Selånger 2 F-12


      18:00
    • 18:00

      Selånger vårcup F-10


      00:00
    • 18:10

      Vårcup vs Matfors P-12


      19:00
    • 18:10

      Cupmatch lag 2 mot Bik F-12


      19:00
    • 19:00

      Vårcup vs Alnö vit P-12


      19:40
    • 19:00

      Matfors IF (borta) F-13


      20:00
    • 19:50

      Alnö IF Vit (borta) F-14


      20:50
    • 20:40

      Cupmatch lag 2 mot Njurunda F-12


      21:10
  • 27Lör
    • Heldag

      Selånger Vårcup P-13

    • Heldag

      Selånger Vårcup F-12

    • Heldag

      Selånger Vårcup P-10

    • Heldag

      Selånger vårcup F-10

    • 08:00

      Sundsvalls DFF (borta) F-13


      09:00
    • 09:00

      Träning F-16


      10:00
    • 11:20

      Njurunda IK (hemma) F-13


      12:20
    • 14:40

      Vårcup vs Selånger 2 P-12


      15:20
    • 15:30

      Vårcup vs Frösö P-12


      16:10
    • 16:20

      Cupmatch lag 2 mot Alnö 2 F-12


      17:00
    • 17:10

      Cupmatch lag 1 mot Kramfors F-12


      18:00
    • 18:50

      Vårcup vs Alnö blå P-12


      19:30
    • 19:40

      Vårcup vs BIK 2 P-12


      20:20
    • 21:20

      Cupmatch lag 1 mot Heffner F-12


      22:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Selånger Vårcup P-13


      18:00
    • 00:00

      Selånger Vårcup F-12


      19:00
    • 00:00

      Selånger Vårcup P-10


      18:00
    • 00:00

      Selånger vårcup F-10


      19:00
    • Heldag

      Faxeholmen cup Söderhamn F-11

    • 08:15

      Heldags-kickoff! F-09


      16:00
    • 09:40

      Cupmatch lag 1 mot Alnö F-12


      10:20
    • 10:30

      Vårcup vs Hägglunds 2 P-12


      11:10
    • 12:10

      Sundsvalls FF (hemma) F-14


      13:10
    • 13:30

      Sundsvalls FF (borta) A-lag Damer


      15:30
    • 14:40

      Alnö IF Röd (borta) F-14


      15:40
    • 14:40

      Alnö IF Vit (hemma) F-14


      15:40
    • 15:30

      Kramfors-Alliansen (hemma) F-13


      16:30
    • 16:20

      Vårcup vs Timrå 1 P-12


      17:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-18


      18:00
    • 17:10

      Cupmatch lag 2 mot Selånger F-12


      18:00
    • 18:00

      Heffnersklubbans BK (borta) F-14


      19:00
    • 18:00

      Selånger SK 2 (borta) F-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 21:00

      Har du gjort ”Inte ont i knäet” träningen ? F-10


      22:00
  • 29Mån
    v.18
    • 16:00

      Träning P-13


      17:30
    • 16:30

      Träning P-14


      17:30
    • 16:45

      Träning A-lag Damer


      18:15
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 20:00

      Intresseanmälan matcher v18 F-10


      21:00
    • 21:00

      Träning U17


      22:00
  • 30Tis