Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sidsjö-Böle IF

Följ

Sidsjö-Böle IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sidsjö-Böle IF
Välj lag

Juni 2023

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-15


      19:05
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-15


      20:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:05
    • 18:00

      IFK Timrå F09 (borta) F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      DM pojkar 15 P-08


      19:30
    • 20:30

      Selånger SK Dam Utveckling (hemma) A-lag Damer


      22:30
  • 3Lör
    • 09:00

      Matfors IF Matfors IF P10 Blå (hemma) P-10


      11:00
    • 09:00

      Sundsvalls FF P14:1 (borta) P-14


      10:00
    • 09:00

      Seriematcher P-10


      13:00
    • 09:45

      Selånger SK P14 Röd (borta) P-14


      10:45
    • 10:00

      Fränsta IK 1 (borta) F-12


      12:00
    • 10:00

      IFK Timrå P 12 vit (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Kubikenborgs IF P 12 gul (borta) P-12


      12:00
    • 10:30

      Sundsvalls FF P14:1 (hemma) P-14


      11:30
    • 11:15

      Alnö IF Vit (hemma) P-14


      12:15
    • 11:30

      Selånger SK F12 Blå (borta) F-12


      13:30
    • 11:30

      IFK Timrå IFK Timrå P 10 Vit (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Söråkers FF P 14-15 (hemma) P-14


      13:00
    • 12:45

      Alnö IF P14 Grön (borta) P-14


      13:45
    • 13:30

      Moffe BK P14 Lag 2 (borta) P-14


      14:30
    • 14:30

      Alnö IF F09 Vit (hemma) F-09


      16:30
    • 15:00

      Alnö IF P14 Röd (hemma) P-14


      16:00
    • 16:30

      Kungsnäs FC (hemma) F-10


      18:30
    • 18:30

      Selånger SK F10 Röd (hemma) F-10


      20:30
  • 4Sön
    • Heldag

      Anmälan match 4/6 P-15

    • 08:30

      Selånger SK F13 Röd (borta) F-13


      10:30
    • 08:30

      Kovlands IF F11/12 (borta) F-11


      10:30
    • 09:00

      Sundsvalls DFF -15 (borta) F-15


      11:00
    • 09:00

      Matfors IF Matfors (hemma) F-15


      11:00
    • 09:00

      Selånger SK P14 Blå (hemma) P-14


      10:00
    • 09:45

      Moffe BK P14 Lag 2 (hemma) P-14


      10:45
    • 10:30

      Kungsnäs FC P13 vit (borta) P-13


      12:30
    • 10:30

      Sundsvalls FF P14:2 (hemma) P-14


      11:30
    • 10:40

      Sundsvalls FF 2 (hemma) P-13


      12:40
    • 11:00

      GIF Sundsvall P10 2023 (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Selånger SK P 15 (hemma) P-15


      13:00
    • 11:30

      Sundsvalls FF 1 (borta) F-13


      13:30
    • 12:00

      Sund IF P14 (borta) P-14


      13:00
    • 12:30

      Matfors IF Matfors IF F11/12 (hemma) F-11


      14:30
    • 12:45

      BIK P14 Röd (hemma) P-14


      13:45
    • 13:00

      Östersunds FK (borta) U16


      15:00
    • 13:30

      Selånger SK P14 Röd (hemma) P-14


      14:30
    • 13:30

      BIK P14 (borta) P-14


      14:30
    • 14:00

      Essviks AIF 1 (borta) P-11


      16:00
    • 15:00

      Medskogsbrons BK (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 15:30

      IFK Timrå Blå/Vit P11 (hemma) P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 18:00

      Domarutbildning - Kallelse P-08


      21:00
  • 5Mån
    v.23
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:05
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
  • 6Tis
    • 09:30

      Nationaldagen - Pengar till Gothia F-08


      15:30
    • 11:00

      Selånger SK F09 Blå (borta) F-09


      13:00
    • 14:00

      Ope IF (hemma) U16


      16:00
    • 15:00

      GIF möter GAIS P-13


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 19:45

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:30

      Träning P-17


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 18:00

      SCA Norrplant F-10


      21:00
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:45

      Träning F-10


      20:30
    • 19:00

      Sund IF (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning P-10


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:05
    • 18:00

      SCA Norrplant F-13


      21:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-15


      20:00
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:05
    • 17:00

      Sommaravslutning inkl föräldramöte P-13


      19:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 22:00

      Sundsvallsloppet x Bloco F-08


      23:30
  • 10Lör
    • 00:00

      Moffe BK (borta) P-10


      02:00
    • 09:00

      GIF Sundsvall P9 2023 (hemma) P-14


      11:00
    • 10:30

      Sund IF P12/13 (borta) P-12


      12:30
    • 11:00

      IFK Timrå P14 vit/blå (borta) P-14


      13:00
    • 11:00

      Selånger SK F14 Röd (borta) F-14


      13:00
    • 12:00

      Alnö IF P13 3 (borta) P-14


      14:00
    • 12:00

      Alnö IF F14 Röd (borta) F-14


      14:00
    • 12:40

      Söråkers FF (borta) P-12


      14:40
    • 13:30

      Kovlands IF F11/12 (hemma) F-12


      15:30
    • 14:00

      Kungsnäs FC Vit (hemma) P-11


      15:30
    • 15:00

      Selånger SK F12 Röd (hemma) F-12


      17:00
    • 16:00

      Match med F10 - Heffnerklubban F10 F-09


      18:00
    • 16:00

      Kungsnäs FC Vit (hemma) P-11


      17:30
    • 16:30

      Alnö IF (borta) P-10


      18:30
    • 18:30

      Heffnersklubbans BK (hemma) F-10


      20:30
    • 18:30

      Intressanmälan match heffnersklubban F-10


      20:30
  • 11Sön
    • 00:00

      Sund IF P 15 röd (borta) P-15


      02:00
    • Heldag

      Intresseanmälan söndagens matcher F-10

    • 08:00

      Selånger SK Fotboll P13 Blå (borta) P-13


      10:00
    • 08:30

      Matfors IF Matfors IF F10 (hemma) F-10


      10:30
    • 09:00

      GIF Sundsvall P8 (borta) P-15


      11:00
    • 09:30

      Selånger SK F15 Röd (hemma) F-15


      11:30
    • 10:00

      Sundsvalls FF 1 (hemma) F-13


      12:00
    • 10:00

      Alnö IF P15 Lag 1 (borta) P-15


      12:00
    • 10:15

      Söråkers FF 11-12 (borta) F-11


      12:15
    • 10:40

      Medskogsbrons BK P12/13 (hemma) P-13


      12:40
    • 11:15

      Sundsvalls FF 2 (hemma) F-15


      13:15
    • 11:30

      Ånge IF 10/11 (borta) P-11


      13:30
    • 11:30

      IFK Timrå F13 Vit (hemma) F-13


      13:30
    • 11:45

      Njurunda SK PF13 blå (hemma) P-13


      13:45
    • 12:45

      Lucksta IF F11 (hemma) F-11


      14:45
    • 13:00

      Östersunds FK (hemma) U16


      15:00
    • 13:00

      Strands IF 2008 (borta) P-08


      15:00
    • 13:30

      Alnö IF F10 Vit (borta) F-10


      15:30
    • 14:00

      Heffnersklubbans BK (borta) F-09


      16:00
    • 15:45

      Lucksta IF P11/P12 (hemma) P-11


      17:45
  • 12Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:05
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Sund IF F08-10 (hemma) F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 20:15

      Alnö IF Dam 2 (hemma) A-lag Damer


      22:15
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:00

      Städjobb med laget F-09


      21:00
    • 17:15

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:15

      Alnö IF 1 (hemma) P-08


      20:15
    • 18:30

      Tränarmöte F-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 19:45

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:30

      Träning P-17


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:15

      Träning F-10


      20:30
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning P-10


      21:00
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:05
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-15


      20:00
  • 16Fre
    • Heldag

      Hudik Cup F-12

    • 12:00

      Intresseanmälan - Huddik Cup F-09


      00:00
    • 15:00

      Hudik cup F-08


      00:00
    • 15:00

      Hudik Cup F15 A-lag Damer


      00:00
    • 15:00

      Hudik cup F-11


      00:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:05
    • 17:20

      Stugsunds IK (hemma) P-12


      18:20
    • 17:20

      Ope IF blå (hemma) P-12


      18:20
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Söråkers FF F07-08 (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:30

      IF Team Hudik (hemma) F-09


      20:30
  • 17Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan - Huddik Cup F-09

    • Heldag

      Hudik cup F-08

    • Heldag

      Hudik Cup F15 A-lag Damer

    • Heldag

      Hudik cup F-11

    • 00:00

      Sundsvalls FF 2 (hemma) P-10


      02:00
    • 08:00

      Valbo FF Svart (hemma) F-09


      09:00
    • 09:00

      Match med F10 - Njurunda F10 F-09


      11:00
    • 09:30

      Njurunda IK F10 Div 04 (hemma) F-10


      11:30
    • 09:40

      Östersund FK (borta) P-12


      10:40
    • 09:40

      Strands IF Söder/vit (hemma) P-12


      10:40
    • 10:00

      Njurunda SK PF 14 (2) (hemma) P-14


      12:00
    • 10:15

      Sundsvalls FF 3 (hemma) P-14


      12:15
    • 11:00

      Medskogsbrons BK F13/14 (hemma) F-14


      13:00
    • 12:00

      Kovlands IF F 13/14 (borta) F-14


      14:00
    • 13:00

      Arnäs IF (hemma) F-09


      14:00
    • 13:00

      Strands IF Söder/Svart (borta) P-12


      14:00
    • 13:40

      Ursvik IK vit (borta) P-12


      14:40
    • 14:00

      Ope IF (borta) U16


      16:00
    • 17:00

      Delsbo IF blå (hemma) P-12


      18:00
    • 17:40

      Selånger SK (borta) P-12


      18:40
  • 18Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan - Huddik Cup F-09


      18:00
    • 00:00

      Hudik cup F-08


      16:00
    • 00:00

      Hudik Cup F15 A-lag Damer


      16:00
    • 00:00

      Hudik cup F-11


      20:00
    • 00:00

      IFK Timrå F13 Vit (borta) F-13


      02:00
    • 09:00

      Selånger SK P 15 Blå (hemma) P-15


      11:00
    • 09:30

      Njurunda IK F13 (borta) F-13


      11:30
    • 09:30

      Selånger SK P 15 Blå/Röd (hemma) P-15


      11:30
    • 11:00

      Selånger SK F15 Röd (hemma) F-15


      13:00
    • 11:20

      Ursvik IK Gul (hemma) P-12


      12:20
    • 11:20

      Högs SK röd (borta) P-12


      12:20
    • 12:45

      Selånger SK F15 (borta) F-15


      14:45
    • 14:00

      Sundsvalls FF 2015 2 (hemma) P-15


      16:00
  • 19Mån
    v.25
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:15

      Sundsvalls FF 1 (borta) F-09


      21:15
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:40
    • 17:15

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 19:00

      Alnö IF P08 (borta) P-08


      21:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 19:45

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:30

      Träning P-17


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:15

      Träning F-10


      20:30
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 20:00

      Söråkers FF (borta) A-lag Damer


      22:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning P-10


      21:00
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:05
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-15


      20:00
    • 20:30

      Sundsvalls FF 1 (hemma) A-lag Damer


      22:30
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 10:15

      Alnö IF P15 Lag 2 (borta) P-15


      12:15
    • 19:00

      Selånger SK P10 Röd (borta) P-10


      21:00
  • 26Mån
    v.26
    • 00:00

      Selånger SK F09 Röd (hemma) F-09


      02:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Spelarmöte Piteå cup F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-11


      21:00
    • 20:00

      Alnö IF (hemma) U16


      22:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:40
    • 17:15

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Selånger SK F10 (borta) F-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      IFK Timrå F 10 (hemma) F-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 19:45

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 20:30

      Svartviks IF (hemma) P-08


      22:30
  • 28Ons
    • 00:00

      Sundsvalls FF 1 (hemma) P-10


      02:00
    • 12:00

      Dalecarlia Cup P-10


      00:00
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:00

      Kovlands IF Dam (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:15

      Träning F-10


      20:30
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
  • 29Tor
    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-10

    • Heldag

      Piteå summergames F-10

    • Heldag

      Transport till Piteå Summer Games F-10

    • 08:00

      Dalecarlia F-09


      00:00
    • 16:30

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Dalecarlia cup 2023! P-11


      00:00
    • 18:00

      Dalecarlia cup 2023! P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-15


      20:00
  • 30Fre
    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-10

    • Heldag

      Dalecarlia F-09

    • Heldag

      Dalecarlia cup 2023! P-11

    • Heldag

      Lilla VM F-14

    • Heldag

      Anmälan Lilla VM P-15

    • 06:00

      Piteå summergames P-08


      00:00
    • 09:00

      Anmälan Lilla VM P-14


      00:00
    • 12:00

      Träning F-15


      00:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:00

      Jag är hemma och kan spela cupen Lilla VM 30 juni-2 juli P-12


      00:00
    • 18:00

      Lilla VM i Matfors F-13


      00:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Alnö IF (borta) A-lag Damer


      21:00